BRAWL STARS BRAWLOPOLY

BRAWL STARS BRAWLOPOLY
BRAWL STARS BRAWLOPOLY
BRAWL STARS BRAWLOPOLY
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
OnerPuan : 57.171
Fiyat:
81,50 TL
İndirimli Fiyat (%12,9) :
71,01 TL
Kazancınız 10,49 TL
71.01 www.onerkirtasiye.com
9,18 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Nasıl Oynanır?

Oyuncular seçtiği küçük karakter kartlarını başlangıç noktasının üzerine yerleştirir.

En küçük oyuncu oyuna başlar. Sonra sıra solundaki oyuncuya geçer.

Sıra size gelince zarı atın ve kartınızı zarda gelen sayı kadar oyun alanındaki haneler üzerinde ilerletin. 

Oyun alanında karakter haneleri mevuttur. Her karakterin kartı kasada bulunur. Karakter hanelerinde altın veya elmas değerleri belirtilmiştir (Örn:1 Altın). İsterseniz değerini verip kartı satın alabilirsiniz veya kartı almadan devam edebilirsiniz. Kartı almanızdaki amaç: başka bir oyuncunun kartınızın üzerine geldiğinde size aynı ücreti ödemesidir. Diğer oyuncularda zarlarını atar ve haneler üzerinde ilerleme devam eder. 

 

Oyun alanı üzerinde elmas kartları mevcuttur her kart 5 elmas değerindedir. Bir oyuncu elmas hanesi üzerine geldiğinde 5 elmas verir kartı alır. Eğer elinde elmas kartı yoksa kasadan 1 elmas-2 altın (Örn:5 elmas-10 Altın) karşılığında satın alınabilir. Aynı kural başka bir oyuncunun elmas kartı hanesine geldiğinde de geçerlidir. Elinde eksik elmas var ise eksik olan sayı kadar (Örn: 3 elmas eksik ise- 6 altın) verip 5 elmasa tamamlayarak borcunu öder.

Başlangıç Noktası!

İlk turu bitirip başlangıç noktasından her geçişinizde kasadan 3 Altın kazanırsınız. Almayı unutmayın!

Hapis!

Hapis hanesine geldiğinizde 5 elmas ödeyip sıra size gelince oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Ödeme yapmamanız durumunda rakiplerinizi bir tur zar atmadan beklemek zorundasınız.

Tuzak!

Oyun alanı üzerindeki Tuzak hanelerine dikkat! Tuzakların üstünde cezaları yazmaktadır.

 Oyunu Nasıl Kazanırım?

Oyuncular ellerinde altın veya elmasları kalmadığında başka oyuncunun hanesine gelirse önceden aldığı karakter kartlarından aynı değere sahip olanı rakip oyuncuya vermek zorundadır. Oyun sonunda elinde para, elmas ve karakter kartı olmayan oyuncu oyundan çıkar. 

En fazla kartı toplayıp rakiplerinin altın, elmas ve karakter kartlarını kaybetmesini sağlayan oyuncu oyunu kazanır.

Kasa Nedir?

Oyuncular aralarında bir kişiyi kasa sorumlusu olarak seçer. Kasa sorumlusu oyunculara yukarıda belirtilen miktarda altınlar ve elmasları dağıtır. Geriye kalan altınlar ve elmasları oyun kutusunun alt tablasının (kasanın) içinde güzel bir şekilde dizer ve oyun oynanırken herkesin görebileceği bir yere yerleştirir.

Kasanın Kullanımı:

Kasa, oyun bir tur tamamladıktan sonra her başlangıç noktasından geçerken 3 altın verir.

Altın veya elmaslarınız bittiğinde kasaya borçlanırsanız oyun içinde aldığınız karakterlerden borcunuz değerindeki kartı kasaya satarak ödeyebilirsiniz.

Kasada 1 elmas = 2 altın değerindedir. İsterseniz elinizde bulunan elmasları kasadan altın karşılığında bozdurabilir, isterseniz altın karşılığında kasadan elmas satın alabilirsiniz.

Bu oyun ile çocuğunuz bağımsız düşünebilme yetisi kazanır, sistemli ve mantıklı düşünmeyi öğrenir. Aynı zamanda kendini ifade edebilme yeteneğini ve özgünenini geliştirme imkanı bulur.

Kutu içerisinde; oyun alanı, zar, 4 adet kart tutamacı, 33 adet küçük karakter kartı, 33 adet büyük karakter kartı, 88 adet pul (elmas kartı), 88 adet pul (1 altın), 88 adet pul (3 altın) ve 88 adet pul (5 altın) yer almaktadır.

Kutu ölçüsü: 42 x 5,2 x 29 cm.

Diğer Özellikler
Stok Kodu42568
MarkaHasbro
Stok DurumuVar
8681705042568

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.